به مناسبت هفتمین سالروز تاسیس شورای عالی فضای مجازی، همایش فضای مجازی پاک ۱۸ اسفند در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود همایش فضای مجازی پاک به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری سازمان مردم نهاد “جمعیت توسعه گران فضای مجازی پاک (فمپ) ” و با محوریت «صیانت و توسعه» با حضور دبیر شورای عالی […]

به مناسبت هفتمین سالروز تاسیس شورای عالی فضای مجازی، همایش فضای مجازی پاک ۱۸ اسفند در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

همایش فضای مجازی پاک به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری سازمان مردم نهاد “جمعیت توسعه گران فضای مجازی پاک (فمپ) ” و با محوریت «صیانت و توسعه» با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.
معاون دادستان کل کشور در حوزه فناوری اطلاعات، معاون فضای مجازی سازمان صداوسیما، و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این همایش به مناظره درباره مباحث اخیر خواهند پرداخت.
رسول جلیلی دبیر همایش و عضو شورای عالی فضای مجازی در این باره گفت: صیانت و توسعه در فضای مجازی، صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی، دکترین فضای مجازی پاک و آینده پژوهی تولید و عرضه محتوای پاک و قوانین، سنت‌ها، ارزش‌های ملی و دینی در فضای مجازی از محور‌های اصلی این همایش است.
این رویداد در روز یادشده از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۸ در سالن جابربن حیان دانشگاه برگزار خواهد شد و همه علاقه مندان می‌توانند با ثبت نام در سایت www.famp.irدر این برنامه شرکت کنند.

  • منبع خبر : فمپ