مهدی انجیدنی با انتشار پستی اعلام کرد: امیدوارم بتوانیم در سال ۹۸ همکاری خوبی برای ارائه سرویس‌های پست بر بستر گپ داشته باشیم. مهدی انجیدنی بنیانگذار پیامرسان گپ با انتشار پستی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که در تلاش است در سال ۹۸ سرویس‌های پست را بر بستر پیام‌رسان گپ ارائه دهد. انجیدنی […]

مهدی انجیدنی با انتشار پستی اعلام کرد: امیدوارم بتوانیم در سال ۹۸ همکاری خوبی برای ارائه سرویس‌های پست بر بستر گپ داشته باشیم.

مهدی انجیدنی بنیانگذار پیامرسان گپ با انتشار پستی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که در تلاش است در سال ۹۸ سرویس‌های پست را بر بستر پیام‌رسان گپ ارائه دهد.

انجیدنی در این  پست نوشت:

«پست تحول خوبی را شروع کرده است. جلساتی با دکتر قادری و دکتر اقبال‌خواه برای بررسی فرصت‌های همکاری پست و گپ داشتیم.

امیدوارم بتوانیم در سال ۹۸ همکاری خوبی برای ارائه سرویس‌های پست بر بستر گپ داشته باشیم.»

تلاش برای ارائه سرویس‌های پست بر بستر گپ

گفتنی است؛ روز گذشته حسین نعمتی معاون وزیر ارتباطات و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و مهدی نائبی بنیانگذار و مدیرعامل شرکت الوپیک  برای ارائه سرویس الوپست روی نرم‌افزار الوپیک تفاهم نامه امضا کردند.محمدرضا قادری عضو هیأت مدیره شرکت ملی پست نیز در حساب کاربری خود نوشته است: «سرویس الوپست نتیجه تغییر نگرش و بازبینی استراتژی های کلان شرکت‌ملی‌پست با رویکرد تمرکز بر کسب وکار اصلی و مزیت رقابتی این شرکت به عنوان یک کسب و کار تثبیت شده و واگذاری توسعه خدمات نوین و تکمیل زنجیره ارزش با مشارک پخش خصوصی و استارتاپ های حوزه پستی است. راهی که ادامه دارد…»

تلاش برای ارائه سرویس‌های پست بر بستر گپ