بر اساس بررسی‌های انجام شده، ۹۱ درصد افرادی که در صفحات مجازی هستند در فیس بوک، ۷۲ درصد در اینستاگرام و ۴۴ درصد در یوتیوب فعال هستند. براساس جدیدترین آمار ارائه شده از سوی مراکز تحقیقاتی، در ترکیه از هر 10 نفر 8 نفر در یکی از شبکه‌های اجتماعی عضویت دارد و آنها به طور […]

بر اساس بررسی‌های انجام شده، ۹۱ درصد افرادی که در صفحات مجازی هستند در فیس بوک، ۷۲ درصد در اینستاگرام و ۴۴ درصد در یوتیوب فعال هستند.

براساس جدیدترین آمار ارائه شده از سوی مراکز تحقیقاتی، در ترکیه از هر 10 نفر 8 نفر در یکی از شبکه‌های اجتماعی عضویت دارد و آنها به طور متوسط روزانه 4 ساعت وقت خود را صرف حضور در فضای مجازی می‌کنند.

طبق بررسی‌هایی که در 15 شهر ترکیه روی 2473 نفر انجام شده، در گروه سنی 15 تا 24 سال، حضور روزانه در فضای مجازی 5 ساعت است.

بر اساس این بررسی‌ها، 91 درصد این افراد در فیس بوک، 72 درصد در اینستاگرام و 44 درصد در یوتیوب فعال هستند.

همچنین 88 درصد آنها با انتشار عکس فعالیت می‌کنند و 79 درصد نیز اقدام به انتشار ویدئو می‌کنند و 45 درصد نیز برای دیدن ویدئو، فیلم و سریال در شبکه‌های مجازی حضور دارند.

از هر 4 نفر یکی از آنها افراد مشهور را تعقیب می‌کند و از 28 درصد آنها نیز کالاها و خدماتی که این افراد تبلیغ می‌کنند را خریداری می‌کنند. از هر 3 نفر نیز یکی از آنها لباس افراد مشهور را به عنوان الگو خریداری می‌کند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم