21 مهر 1400

برنامه “بفرست” جایگزین ایرانی shareit

🔹shareitابزار قدرتمندی برای انتقال فایل است که این کار را با سرعت خوبی انجام می‌دهد، به خاطر تبلیغات زیاد و بعضاً نامناسب این برنامه و استفاده‌ی مشترک فرزندم از گوشی، این برنامه را از گوشی خود پاک کرده بودم. 🔹 *بفرست* نسخه‌ی ایرانی این برنامه است که سرعت انتقال داده‌ی آن بسیار مناسب است. محیط […]

بایگانی‌های تبلیغات - جمعیت توسعه گران فضای مجازی پاک
تبلیغات فریبنده فضای مجازی 08 آبان 1398

تبلیغات فریبنده فضای مجازی

شاید شما هم در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی این تبلیغات را دیده باشید که نوشته‌اند، شما می‌توانید در عرض چند ساعت پنج میلیون تومان پول به جیب بزنید، اما باید مراقب بود که فریب این کانال ها را نخورد.

ترب؛ موتور جستجوی هوشمند خرید 23 مرداد 1397

ترب؛ موتور جستجوی هوشمند خرید

استفاده از این اپلیکیشن مثل این است شما در حال قدم زدن در پاساژ آنلاینی هستید که بهترین فروشگاه‌های آنلاین در آن متمرکز شده‌اند؛ البته هدف از طراحی ترب ارزیابی قیمت‌ها در بازار است و این برنامه یک فروشگاه اینترنتی نیست.

نشان؛ رقیبی لایق برای ویز – نقشه با دستیار صوتی فارسی 23 مرداد 1397

نشان؛ رقیبی لایق برای ویز – نقشه با دستیار صوتی فارسی

اگر از انصاف نگذریم “نشان” ایرانی رقیب لایقی برای ویز است. این نرم افزار تمامی امکانات ویز را داراست. به اضافه محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد را مشخص کرده و میتواند با توجه به نیاز شما مسیریابی را بر پایه عدم ورود به این محدوده ها انجام دهد. از حق نگذریم کاربران دو […]

جمله؛ اپلیکیشنی که میتواند جایگزین توئیتر باشد 21 مرداد 1397

جمله؛ اپلیکیشنی که میتواند جایگزین توئیتر باشد

جمله یکی از اپلیکیشن هایی است که میتواند جایگزین مناسبی برای توئیتر باشد. اگر کاربر این برنامه هستید تجربه استفاده از آن را با ما به اشتراک بگذارید.