پیام‌­رسان آی­‌گپ سرویسی را برای کاربران فضای مجازی فراهم کرده است تا افراد بتوانند به صورت رایگان از خدمات پزشکی بهرمند شوند. وزارت بهداشت در تازه­‌ترین اقدام خود با همکاری پیام‌­رسان آی­‌گپ، سرویسی را برای کاربران فضای مجازی فراهم کرده است تا افراد بتوانند به صورت رایگان از خدمات پزشکی بهرمند شوند و پاسخ سوال‌های […]

پیام‌­رسان آی­‌گپ سرویسی را برای کاربران فضای مجازی فراهم کرده است تا افراد بتوانند به صورت رایگان از خدمات پزشکی بهرمند شوند.

وزارت بهداشت در تازه­‌ترین اقدام خود با همکاری پیام‌­رسان آی­‌گپ، سرویسی را برای کاربران فضای مجازی فراهم کرده است تا افراد بتوانند به صورت رایگان از خدمات پزشکی بهرمند شوند و پاسخ سوال‌های پزشکی خود را دریافت کنند. «دکتر آی­‌گپ» یک سرویس سلامت است که تلاش دارد تا زیر نظر وزارت بهداشت و با تایید این وزارتخانه، سرویس‌­ها و خدمات سلامت را بصورت روزانه در اختیار عموم مردم ایران قرار دهد. خدماتی که قابل اعتماد، به­روز و مورد تایید وزارت بهداشت است و اغلب بصورت رایگان به مردم ارائه می­‌شود.

میثم عسگری مدیرعامل پیام­‌رسان آی­‌گپ «دکتر آی­‌گپ» که به‌عنوان حامی سلامت جامعه فعالیت خود را با همکاری وزارت بهداشت آغاز کرده است گفت:« یکی از دغدغه‌­های دائمی مردم، حفظ و ارتقای سلامت است و فعالیت در حوزه سلامت مورد علاقه تمامی فعالان مجازی و استارت‌آپ­‌های نوپاست. در این میان آی­‌گپ تلاش کرد تا فعالیت خود را به سوی جامعه سلامت­ محور هدایت کند.

عسگری همچنین در رابطه با فعالیت تازه این پیام‌رسان گفت: سرویس سلامت عمومی از طریق «دکتر آی­‌گپ» ارائه می‌شود و مردم می‌­توانند بصورت رایگان عضو سرویس‌ها شده و از خدمات سرویس استفاده کنند. محاسبه رایگان تناسب اندام و ارائه فیلم‌ها و دستورالعمل‌های رایگان سلامتی، خطرسنجی میزان ابتلا به سرطان از طریق پرسش و پاسخ در فضای مجازی و ارائه پیش بینی ابتلا به سرطان بخشی از فعالیت‌­های «دکتر آی­‌گپ» است.

هم­چنین ارائه دستورالعمل خطرسنجی وقوع سکته مغزی، تست سنجش افسردگی به‌ صورت رایگان، تست سنجش هوش، تست سنجش مزاج در طب سنتی، تست‌های افزایش هوش و خلاقیت نوزادان، تست زیبایی و ارائه مشاوره زیبایی به‌ صورت رایگان، تست­‌های سلامت جنسی و مسائل سلامت بلوغ نوجوانان و ارایه مشاوره از برنامه‌های رایگان «دکتر آی­‌گپ» است که به مردم خدمات می‌دهد.

عسگری در پایان افزود: طی جلسات متوالی با مدیران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مقرر شده است تا برخی از کمپین‌های اطلاع رسانی سلامت با همکاری «دکتر آی­‌گپ» انجام شود و «دکتر آی­‌گپ» در مدت زمان کمپین، خدمات رایگان را به مردم ارائه کند. لازم به توضیح است که اولین برنامه «دکتر آی‌­گپ» محاسبه شاخص توده بدنی و یا تست اضافه وزن است و مردم می‌توانند با نصب آی‌گپ، ضمن اندازه گیری رایگان شاخص توده بدنی، به صورت رایگان از مشاوره مشاوران توانمند تغذیه استفاده کنند.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان