کاربران آیگپ می‌توانند از مبدا بانک‌های پارسیان، آینده، توسعه تعاون، صنعت و معدن، پست بانک، اقتصادنوین، انصار و ایران زمین وجه مورد نظر خود را به صورت کارت به کارت و به مقصد کارت‌های تمام بانک‌های کشور منتقل کنند. در ادامه روند توسعه پیام‌رسان آیگپ سرویس خدمات مالی این پیام‌رسان صبح امروز یکشنبه ۲ تیرماه […]

کاربران آیگپ می‌توانند از مبدا بانک‌های پارسیان، آینده، توسعه تعاون، صنعت و معدن، پست بانک، اقتصادنوین، انصار و ایران زمین وجه مورد نظر خود را به صورت کارت به کارت و به مقصد کارت‌های تمام بانک‌های کشور منتقل کنند.

در ادامه روند توسعه پیام‌رسان آیگپ سرویس خدمات مالی این پیام‌رسان صبح امروز یکشنبه ۲ تیرماه به روز رسانی شد.

در این به روز رسانی تعداد بانک‌های مبدا در سرویس انتقال وجه کارت به کارت افزایش یافت و به این ترتیب کاربران آیگپ می‌توانند از بانک‌های پارسیان، آینده، توسعه تعاون، صنعت و معدن، پست بانک، اقتصادنوین، انصار و ایران زمین وجه مورد نظر خود را به تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب منتقل کنند. بر همین اساس کاربران در زمینه انتخاب کارت مقصد هیچ محدودیتی ندارند و به کارت‌های تمام بانک‌های فعال در کشور می‌توانند وجه منتقل کنند.

با توسعه «خدمات مالی»، کاربران آیگپ می‌توانند بدون نیاز به نصب برنامه‌های متعدد در تلفن همراه خود از خدمات پیام رسان از جمله «کیف پول»، «انتقال وجه در محیط چت»، «استعلام و پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی»، «پرداخت قبض تلفن ثابت و همراه»، «خرید بسته‌های اینترنتی» و «پرداخت قبوض آب، برق و گاز» استفاده کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز‌های روزانه خود در این حوزه را فضایی راحت و سریع برطرف کنند.

گفتنی است؛ با تلاش‌های صورت گرفته به زودی امکان انتقال وجه کارت به کارت از مبدا سایر بانک‌های کشور در پیامرسان آیگپ فراهم خواهد شد.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان