مهدی انیجدانی مدیر عامل گپ با انتقاد از امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات به مصاحبه ایشان در نشست بررسی شبکه ملی اطلاعات در سومین کنفرانس حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی واکنش نشان داد. مهدی انیجدانی مدیر عامل پیام رسان گپ با انتشار توییتی در صفحه مجازی خود به مصاحبه معاون وزیر ارتباطات واکنش نشان داد. امیر […]

مهدی انیجدانی مدیر عامل گپ با انتقاد از امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات به مصاحبه ایشان در نشست بررسی شبکه ملی اطلاعات در سومین کنفرانس حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی واکنش نشان داد.

مهدی انیجدانی مدیر عامل پیام رسان گپ با انتشار توییتی در صفحه مجازی خود به مصاحبه معاون وزیر ارتباطات واکنش نشان داد.

امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات ضمن مصاحبه در در نشست بررسی شبکه ملی اطلاعات در سومین کنفرانس حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی، پیام رسان‌های داخلی را خصولتی به معنای تسلط دولت یا سازمان‌های وابسته به دولت که خصوصی‌سازی شده‌اند و شکست خورده معرفی کرد، مدیر عامل گپ با انتقاد از ایشان، به تخریب کردن غیرمنصفانه گپ تاکید کرد.

قابل ذکر است پیام رسان گپ یک پیام‌رسانی ایرانی مخصوص تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی است که به کاربران خود امکان می‌دهد تا با یکدیگر به تبادل پیام‌های متنی، عکس، ویدئو و موسیقی، خواندن مطالب کانال‌های بین‌المللی، استفاده از بات‌های‌های هوشمند بپردازند و برقراری تماس صوتی در گپ با کیفت بالا یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این پیام رسان است.


 

.

 

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان